Posesor de mandat, depistat de polițiști

Polițiștii Secției de Poliție Rurală Strehaia au depistat și reținut, pe strada Voloiacului, în orașul Strehaia, un bărbat de 62 de ani, din comuna Căzănești.
Pe numele acestuia, Judecătoria Strehaia a emis un mandat de executare a pedepsei închisorii, fiind condamnat la o pedeapsă de 1 an în regim de detenție, pentru infracțiunea de lovirea sau alte violențe.
Bărbatul a fost încarcerat în Penitenciarul Drobeta-Turnu Severin.
S-ar putea să te mai intereseze
Românii se îndreaptă mai nou spre mașinile electrice, iar asta [...]
Ploile din ultima perioadă au venit ca o binecuvântare pentru [...]
Numărul accidentelor grave de circulație în care au fost implicați [...]



