Posesor de mandat, depistat de polițiști

Polițiștii Secției de Poliție Rurală Strehaia au depistat și reținut, pe strada Voloiacului, în orașul Strehaia, un bărbat de 62 de ani, din comuna Căzănești.
Pe numele acestuia, Judecătoria Strehaia a emis un mandat de executare a pedepsei închisorii, fiind condamnat la o pedeapsă de 1 an în regim de detenție, pentru infracțiunea de lovirea sau alte violențe.
Bărbatul a fost încarcerat în Penitenciarul Drobeta-Turnu Severin.
S-ar putea să te mai intereseze
Începând cu 8 septembrie 2022 vor intra în vigoare mai [...]
Ministerul Afacerilor Externe a anunţat că peste 620 de români, [...]
Polițiștii din cadrul IPJ Mehedinți caută doi bărbați din județul Mehedinți, [...]



