Minora de 13 ani, plecată de acasă, a fost găsită
Minora, care a pus pe jar atât familia cât şi echipajele de poliţişti care o căutau de ore bune a fost găsită. Tânăra nu a fost victima vreunei infracțiuni și a declarat faptul că a plecat în mod voluntar de acasă. Aceasta a declarat polițiștilor că și-a petrecut noaptea singură, plimbându-se în parcurile de pe raza municipiului Drobeta Turnu Severin. De altfel, tânăra a spus oamenilor legii că s-a adăpostit într-o scară de bloc peste noapte.
S-ar putea să te mai intereseze
În prag de iarnă și cu facturi tot mai mari, [...]
O călătorie înapoi în istorie, pe tărâmul amintirilor Consiliul Județean [...]
ANAF le dă vești extrem de proaste samsarilor de mașini. [...]



