Vizită la bătrânii din centrele DGASPC

Ultima Actualizare: aprilie 14, 2023Tags:

Bătrânii din Centrele Rezidențiale de Îngrijire și Asistență Medico-Socială Cujmir și Bâcleș au primit vizita reprezentanților Consiliului Județean Mehedinți care le-au oferit un gând bun și câte un pachet cu produse alimentare care să-i bucure în preajma Sărbătorilor pascale.

“Consider că oamenii de aici merită o alinare din partea Consiliului Județean în prag de sărbători. De altfel, de-a lungul întregului an, bătrânii de aici sunt în grija noastră și încercăm să luăm măsurile necesare ca oamenii să simtă cât mai puțin greutățile vârstei și problemele de sănătate pe care le au. Le doresc multă sănătate și alinare!
Paște Fericit!”, este mesajul președintelui Consiliului Județean Mehedinți, Aladin Georgescu.

Partajează acest conținut!

Recomandate de redactor