Posesor de mandat, depistat de polițiști

Polițiștii Secției de Poliție Rurală Strehaia au depistat și reținut, pe strada Voloiacului, în orașul Strehaia, un bărbat de 62 de ani, din comuna Căzănești.
Pe numele acestuia, Judecătoria Strehaia a emis un mandat de executare a pedepsei închisorii, fiind condamnat la o pedeapsă de 1 an în regim de detenție, pentru infracțiunea de lovirea sau alte violențe.
Bărbatul a fost încarcerat în Penitenciarul Drobeta-Turnu Severin.
S-ar putea să te mai intereseze
Aseară, la Palatul Culturii “Theodor Costescu” din Drobeta Turnu – [...]
Polițiștii din cadrul Secţiei 3 Poliţie Craiova au reținut, pentru [...]
Ministrul Economiei, Florin Spătaru, a anunţat că au fost luate [...]



