Bucurie adusă de polițiștii mehedințeni pe chipul unei fetițe

Ultima Actualizare: aprilie 19, 2025Tags:

În preajma Paștelui, atunci când inimile ni se deschid și speranța renaște, un gest mic poate aduce o bucurie imensă.

Astăzi, 19 aprilie, polițiștii Biroului Ordine Publică din cadrul Poliției municipiului Drobeta-Turnu Severin au mers la locuința unei fetițe din Drobeta-Turnu Severin dăruindu-i hăinuțe, încălțăminte, dulciuri și alimente.

Astăzi, a fost despre inimi deschise, priviri timide și pline de emoție, dar și multe zambete.

Bucuria de a dărui nu poate fi comparată cu nimic. Este o emoție care ne umple sufletul și ne amintește ce înseamnă cu adevărat să fim oameni.

Partajează acest conținut!